Domki i ośrodki drewniane

Jako producent domków drewnianych oferujemy szeroką gamę modeli domków letniskowych i całorocznych, budujemy ośrodki wypoczynkowe z drewna a także realizujemy projekty indywidualne.

Stawiamy na solidność i żywotność materiałów oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.  Stosowany przez nas świerk skandynawski jest wysuszony komorowo  (15-18% wilgotności) i całkowicie pozbawiony zarodników pleśni, grzybów i owadów, a dzięki temu odporny na biokorozję i wypaczanie.

Do ustalenia ceny niezbędne jest ustalenie szczegółów dotyczących domku i podanie miejscowości budowy.

Nie sprzedajemy domków do własnego montażu.

Malibu

Solidne domki parterowe z antresolą i tarasem w wersji sezonowej lub docieplanej w różnych rozmiarach dostosowane do potrzeb klienta.

Oferowane domki są wg jednego modelu standardowegoi różnią się wielkością oraz wyposażeniem, ale budujemy również mniejsze lub większe. 

Możliwe są również wszelkie indywidualne zmiany lub dodatki.

Nie sprzedajemy domków bez montażu, nie prezentujemy wiec cen ponieważ zależy ona od miejscowosci montażu i konkretnych uzgodnień.

Standardowe domki prezentowane są poniżej:

Korsyka 4x4m, 

Sardynia 4x5m, 

Aruba 5x5m, 

Grenada 4x6m, 

Panama 5x7m

Malibu 4,5x6m

 

20140712_135225_dsc_1541

Solidne domki piętrowe letniskowe i docieplane w różnych rozmiarach i dostosowane do potrzeb klienta.

Standardowe wymiary naszych domków: Martynika 4x6m, Mauritius 4,5x6m, Majorka 5x5m, Bora Bora 4x6m, Bora Maxi 5x7m, Borneo 5x6m, Barbados 5x7m

Możliwe są również inne wymiary i zmiany.

zatoka słońca Mielno

Budujemy ośrodki wypoczynkowe wg projektu klienta lub adaptujemy nasze modele domków zarówno w wersji docieplanej jak i sezonowej.

Możliwe zabudowy wolnostojące, bliźniacze, szeregowe lub kaskadowe.

Poniżej prezentujemy Państwu tylko kilka z możliwości i naszych realizacji.

trzy domki łączone

Realizujemy zamówienia indywidualne i niestandardowe zgodnie z życzeniem klienta. Przysłowiowy mały biały domek czy domek jak z bajki są dla nas miłym wyzwaniem a dla klienta często spełnieniem marzeń.

stopkadol