RODO i polityka prywatności

Szanowni Państwo,

 Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej jako RODO), informujemy, że:

  1. Składając zapytanie o wycenę w naszej firmie i udostępniając nam swoje dane osobowe jednocześnie udzielają nam Pąństwo zgody na ich przetwarzanie.
  2. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem przy jakiejkolwiek współpracy z nasżą firmą a  ich nieprzekazanie spowoduje brak możliwości realizacji Państwa chęci współpracy z firmą Świat Drzewa. Są to dane tylko konieczne, najczęściej typu: imię i nazwisko, kontakt telefoniczny i mailowy, przy zawarciu umowy adres zamieszkania i Pesel, a w przypadku firm dane potrzebne do współpracy handlowej i kontaktu.
  3. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Świat Drzewa Grzegorz Strózikowski w Szczecinie ul. Floriana Krygiera 1, 71-001 Szczecin
  4. Państwa dane osobowe są pozyskiwane w wyniku składania zapytań w naszej firmie lub z ogólnodostępnych informacji handlowych (w przypadku firm) i są przetwarzane w celu: obsługi klienta , m.in. wyceny, dokonania transakcji, przesłania oferty materiałowej/ cenowej, kontaktu z naszą firmą, w celach marketingowych, prawnych, windykacyjnych i statystycznych
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w formie elektronicznej lub papierowej a dostęp do nich mają tylko upoważnieni pracownicy Administratora. 
  6. Dane osobowe pozyskane na podstawie Państwa zgody będą przetwarzane do czasu wycofania takiej zgody natomiast dane wynikające z zawarcia umowy będą przetwarzane do 10 lat po jej zakończeniu, czyli okres w jakim mogą być potrzebne z różnych przyczyn, roszczeń i praw z umową związanych.
  7. Pani/Pana dane osobowe będa udostępniane tylko w koniecznych przypadkach podmiotom odpowiedzialnym za infrastrukturę telekomunikacyjną, marketingową i transportową, obsługę klienta, obsługę nieruchomości, podmiotom prawnym, windykacyjnym,nabywcom wierzytelności i Biurom Informacji Gospodarczej, naszym podwykonawcom a w przypadku wyboru produktów i usług dodatkowych, w których sprzedaży uczestniczymy podmiotom współpracującym świadczącym te usługi i dostarczającym produkty.
  8. Korzystając z naszej strony, stron internetowych z którymi współpracujemy i portali społecznościowych wyrażają Państwo zgodę na profilowanie zautomatyzowane od nas niezależne.
  9. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; Chcąc skontaktować się z administratorem Pana/Pai danych osobowych napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do urzędu ds. Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

 Z wyrazami szacunku, 
Zespół Świat Drzewa

prawa do tekstu zastrzeżone dla Świat Drzewa

 

 

stopkadol