Aktualności

Zobacz najnowsze wiadomości i nowości

Nagroda "Orły Branży Budowlanej"

Jest nam niezmiernie miło pochwalic się nagrodą ORŁY BRANŻY BUDOWLANEJ jaką otrzymaliśmy jako producent domów i ośrodków wypoczynkowych.

RODO i polityka prywatności

Szanowni Państwo,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej jako RODO), informujemy, że:

Kilka słów o cenach :)

CZEMU TAK DROGO? ktoś spyta? Ale czy aby na pewno drogo?

CENA - zaczarowane słowo, ale cała tajemnica to zawsze jakość.

O malowaniu

Konserwacja drewna suszonego komorowo ma na celu zabezpieczenie jedynie przed warunkami atmosferycznymi głównie elementów zewnętrznych.

Zbyteczna jest impregnacja przeciwko chorobom gdyż drewno w wysokiej temperaturze zostało pozbawione zarodników pleśni , grzybów i owadów, natomiast w uzyskanej wilgotności 12-18% nie rozwijają się już nowe. Dzięki takiej obróbce termicznej drewno staje się odporne na biokorozję, należy je jednak pomalować aby zredukować proces starzenia i uniknąć przebarwień z biegiem czasu.

O jakości

Drewno jest popularnym i najstarszym materiałem budowlanym. Jest odporne na działanie wielu czynników fizycznych i chemicznych, jest bardzo dobrym izolatorem termicznym i elektrycznym. Jest trwałe, oddychające, łatwo daje się barwić i kształtować. Odpowiednio dobrane i zabezpieczone, zapewnia komfort użytkowania na lata.